15 Şubat 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük!

Yalın NETLİMİTSİZ 8 Mbps İnternet paketi kullanıyorum TTNET sitesindeki hız testini yaptığımda modeme Kablolu bağlanmama rağmen indirme hızım dalga geçer gibi 0,96 Mbps çıkıyor. Bir arkadaşım da aynı İnternet'i kullanıyor, kablosuz olarak testi yaptığında indirme hızı 6,13 Mbps çıkıyor.


Aynı parayı vermemize rağmen niye onun İnternet hızı 6,13 iken niye benimki 0,96 çıkıyor?
Müşteri Hizmetlerini aradığımda konuştuğum kişi hattımda hep kopmalar olduğunu söyledi ama bir çözüm yolu söylemedi.

Mustafa 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön