01 Şubat 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük!

Hız problemi 4 ay dan itibaren defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen çözülmedi defalarca arıza kaydı oluşturuldu ama çözüm yok önceden 6mbps den fazla hızda kullandığım İnternet şu anda 1mbps nin altında dolaylı yollarla sürekli müşteri hizmetlerini aradığımda erteleniyorum teknolojinin dahada gelişken bir Türkiye de TTNET geriye mi gidiyor yani uzun lafın kısası eğer derseniz ki biz size 1mbps den fazla İnternet veremiyoruz diyorsanız tarafıma telefondan ulaşılıp bildirilmesini arz ve rica ederim bende ona göre 4 aydır kullanamadığım İnternet'i kapatma işlemini başlatmış olurum burda defalarca yüksek faturaları da gözden geçirmenizi istiyorum.

Aliyar 89 Okunma

Cevaplar

  • Aliyar03 Şubat 2014

    ne oldu hani gerekli kontroller hiç bir şekilde sağlanmadı yine aynı tas aynı tarak 0,40 mbps hız ile devam ediyor yahu hat değerlerini yükseltin lütfen halledin tekrar bana 6 mbps mi geri verin

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön