13 Nisan 2013 #1740844

Ttnet İnternet Hızı Çok Düşük!

Geçen sene Ttnet yalın internet 8 mps sınırsız internet bağlattık 12 ay taahhütle şuan 1 hafta sonra taahhüt bitiyor ve kesinlikle kapatacağım çünkü 8 mps diyorlar ama asılsız 240 piksel videoyu bile donmadan izleyemiyorsunuz birşey indiremiyorsunuz bunların yaptığı adam mağdur etmekten başka birşey değil 8 mps hız demişler 1 mps hız geliyor arayınca da yok vay efendim buradan gelen hız 8 mps ulan biz yalan mı konuşuyoruz burada.


Adamların amacı insanları mağdur etmek ama isimleri ttnet sadece isim farklı. Neyse 1 sene boyunca ödenen faturaları helal etmiyorum taahhütlüyüz diye faturaları da gönderdiler zaten yüksek yüksek.

Samet 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön