01 Nisan 2013 #1717668

Ttnet İnternet Hızı Çok Düşük!

Yaklaşık 3 senedir Ttnet kullanıyorum. İnternet hızı çok kötü. Bırakın birşey indirmeyi video bile açmıyor. Şarkı bile dinlenmiyor. Her seferinde ttneti arıyorum ve bana internet hızınız da sorun yok deniyor. Zor bela girdiğim bu internete aylık tonla para veriyorum ve düzgün hizmet alamıyorum.


Ayrıca çevremdeki birçok kişide aynı şekilde şikayetçi. Reklamlarda interneti hızlı Türkiye'nin her yerinde muhteşem internet diyorsunuz fakat ben daha kötü bir internet hızı görmedim.

İrem 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön