20 Mart 2013 #1696616

Ttnet İnternet Hızı Çok Düşük!

8 mb sınırsız internet paketi kullanmaktayım. 120 tl ödüyorum. Bir önceki paketim 60 tl kotalıydı. Bu yüzden paketimi değiştirdim fakat su anda sadece 3. 5 mb ile internete bağlanabiliyorum. Herhangi bir basit video bile izleyemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda sürekli müşteri kaydı alıyorlar fakat herhangi bir değişme yok.


Kadıköy Türk Telekomda ttnet yetkilileriyle de görüştüm. Alt yapı yetersiz diye konuşuyorlar. O zaman bizde 60 tl lik paketi alalım neden bu kadar para veriyoruz diyorum yoksa neden satıyorsunuz diyorum. Değiştirin o zaman diyorlar. Bu kadar kötü bir müşteri hizmetleri olamaz. Herhangi bir çözüm olamaz. Ping yüksek upload hızımız çok yavaş.

Burak 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön