30 Nisan 2015

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük

İnternet hızım çok yavaş daha önceleri aradım bir şeyler yaptılar ama herhangi bir değişim olmadı. 16 Mbit internet hızından sizin hız testi sitesinde en fazla 2 Mbit çıkıyor. Adil kullanım kotası ile ilgili bir sorun yok bunu bahane edip daha önceki şikayetim de 75 GB'a çıkardınız. Şimdi de böyle bir şey söylemeyin kotayı geçmediğim halde bu şekilde kullanıyorum. O kadar para alıyorsunuz karşılığındaki hizmet böyle olunca insan çileden çıkıyor.

Hüseyin 161 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin06 Mayıs 2015

    Sorun aynı şekilde devam ediyor hiçbir değişme yok hızı 1-2 mbit civarında kullanıyorum aylardır böyle gereğini bir an önce yaparsanız iyi olur. İnsanlara 2 yıl sözleşmeyi imzalatıp kendinize muhtaç ediyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 02.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön