06 Mayıs 2013 #1779604

Ttnet İnternet Hızı!

Yaklaşık 9 aydır Ttnet kullanıcısıyım, ve bu 9 ay içerisinde internetimin hızı hiçbir zaman bana vaad edilen 8 mbit'e ulaşmadı. Gerçekten aktif bir kullanıcıyım, hadi 8 mbit.'i geçtim 1 mbit. bile gelmiyor, üstüne üstlük sınırsız kullanıcıyım ay sonlarına doğru adil kullanım kotamı aştığım için zaten bana sağlamadıkları 8 mbit.'i de 1 mbit.'in altına düşürüyorlar. Konuyla en yakın zamanda ilgilenilmesini istiyorum.

Hayrettin 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön