23 Nisan 2013 #1758291

Ttnet İnternet Hızı!

Yaklaşık 2 haftadır ikamet etmiş olduğum adrese internet bağlatmaya çalışıyorum.TT mdr.'lüklerinde muhattap olduğum görevliye net bir soru sormadıkca hiç bir şekilde bir yönlendirme alamıyorum.Sırf bu sebeplerden ötürü bir kaç defa gitmek zorunda kaltığım müdürlükte bugün sonunda ikamet etmiş olduğum adrese 4mb'den daha hızlı bir internet hizmeti alamıyacağımı öğrendim.


Yani 8mb bağlantı olarak abonelik satışı gerçekleştirip 4 mb hızında bir internet kullanmak.Biz ankaranın göbeğinde oturduğumuzu, fiber internet gibi hızlı bir internet bağlatmayı düşünürken 4mb bir bağlantı hızına zor sahip olmamız hiç mantıklı bir durum değil.Demekki sadece gerçeği yansıtmayan reklam filmleri çekmekle olmuyor.

Eren 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön