01 Şubat 2014 #2269765

TTNET İnternet Hızı

Uzun zamandır Tivibu ile kullandığım internetim artık kabak tadı vermeye başladı. Öyle ki daha öncede şikayet ettiğim bir konu son zamanlarda yine gündeme geldi. Evimde Tivibu açık iken internet ile bir şey yapmanız imkansız hale geliyor. Eğer Tivibu için ayrıyeten para ödüyorsam neden internetim yavaşlıyor.


Zaten kelime oyunları ile 8 Mb/s(ye kadar) diyerek sattığınız internet nasıl oluyor da 2 Mb/s'yi bile bulamıyor bu da merak ettiğim bir nokta.


Sadece resme bakın. Daha önceki şikayetim:


http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2005774

Mesut 274 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön