08 Nisan 2013
Yorum Yap
#1729650

Ttnet İnternet Hızı!

Daha önce şikayet etmemize rağmen yine aynı şeyleri tekrarlıyorlar.Bilmem kaç kere aramamıza rağmen hala bir sonuca ulaşamadım. Daha önce bu konudan dolayı yine buraya şikayetimi bildirdim çağrı merkezlerini arayın diye bildirimde bulundular yine aramama rağmen herhangi bir sonuca ulaşamadım 8 megabite kadar olan internet hızım şuanda 0.15 mbps yükleme hızı ise 0.20 mbps ve de leventte oturuyorum dağın başında değil.

Mustafa Mustafa 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler