25 Şubat 2013

Ttnet İnternet Hız Tanımlaması!

2 yıldır Fiber internet hızım normalde 25 MBPS iken haftada bir mutlaka 5 MBPS değerlerine iniyor.İlk bir yıl 444 03 75 numarasını aramaktan telefonum o tuşları aşındı.Bir sorun görünmüyor diyorlar kapatıyorlar. 1 yıl sonra ilgili birisi hız tanımlaması yapalım dediler ve internetim eski günlerine döndü.


Ama hafta da bir arayıp hız tanımlaması yaptırmak zorunda kalıyorum.Ayrıca her aradığımda da yarım saatimi'onların ordan göremedikleri sorunun hız tanımlaması yapılarak gecebileceğini ikna etmeye çalışarak' geçiriyorum.Teknik servis istedim, 2 yıldır bir kişi ilgilenmedi inanın. Hala sorunum devam ediyor muhatap bulamıyorum.

Ege 24 Okunma

Cevaplar

  • Ege04 Mart 2013

    Hala hiç bir işlem yapılmadı.Hala kendilerine göre arıza raporu açıp kapatıyorlar.İnternet hızım hala çok düşük bir video bile izleyemiyorum.Ttnet bu sayfaya otomatik cevap atıyor şikayeti kapatıyor,aynen gerçek hayatta yaptıkları gibi.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön