02 Nisan 2013 #1721440

Ttnet İnternet Hız Sorunu Yaşıyorum!

İnternetimin 1000 mpbs hızı olması lazım. Kendiliğinden bu 3-4 gün içinde bir problem oldu internetim çok yavaşladı, "Kablosuz Ağ Şifresi" ni Değiştirdim, modemi kaç kez kapatıp açtım, Fişini çıkarıp, bekleyip tekrar taktım.


O kadar denemediğim kalmadı ama görseniz internet o kadar ağır oldu ki web sitelerine çok zor bağlanıyor.Ve Ardından telefonda çalışmamaya başladı iki problem bir anda oldu bu sorun nedir anlayamadım.


Telefon ile müşteri hizmetlerini arayamıyorum numara çeviriliyor fakat sonra ki ses bir daha yok çalma sesi...


Telefon kablolarında mı? modem den mi? yoksa internet alt yapısında bakım çalışması mı olduğu için böyle problem çıktı anlayamadım...

Bilal 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön