03 Ocak 2015

TTNET İnternet Hız Problemim Olmasına Rağmen Çözüm Üretmiyorlar

Yaklaşık iki ay önce TTNET'ten internet hizmeti almaya başladım. İnterneti bağlatırkenki taahhüt ettikleri hızla kullandığım hız arasında uçurum farklar var. Defalarca aramama rağmen çözüme kavuşturulmadı. Kullanmakta olduğum hız neredeyse bağlantı yok denilecek kadar az ve 12 ay sözleşmem olduğu içinde kapattıramıyorum. Bulunduğum konum şehir merkezi üstelik.

Adem 1.063 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön