13 Mayıs 2015

TTNET İnternet Hız Problemi!

8-16 mbps internet kullanacağımı düşünürken 0.8 mbps internet kullanıyorum saçmalığa bakar mısınız. Arıza kaydı oluşturuyorlar hiçbir şey çıkmıyor ev kullanıcısıyım yalnız akşam saatlerinde müşterimle uzak masaüstü sayesinde problemlerini gideriyordum ve müşteri kaybetmeye başladım hukuki süreci nasıl takip etmeliyim milyar küsur zararım var. Bunun teminini nasıl sağlayacağım şuanda hız testi yapabilecek bile bir hıza sahip değilim.

Mücahit 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 15.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön