18 Eylül 2013 #2018663

TTNET İnternet Hız Problemi!

10 gün önce ttnet internet bağlattım. ilk 5 gün sürekli kopmalar yaşadım. sorunu bildirdik uzun sürmüş olsa da yapıldı. fakat on gündür 8 mbps lik internet henüz 1 mbps yi dahi görmüş değil. bunun için de arıza bildirimi yaptık. hala dönen olmadı. internet hızı gibi personel hızı da yavaş sanırım. ayrıca internet paketinin üst sınırının 8 mbps olduğunu biliyorum. ama üst sınır bu diye yok denecek kadar azını kullanmak zorunda değilim. bulunduğum şehirde daha yüksek hızlarda kullananlar da var sonuçta. insanlar bilmem kaç mbpsye kadar diye abone yapılıyor sonra da alt yapı sorunu var denilerek vaad edilen miktarın onda biri veriliyor. ayda 60 tlyi nasıl alıyorsanız hakkını da verin insanların

Edip 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön