18 Eylül 2013 #2017957

TTNET İnternet Hız Problemi!

Ttnet'in aralıklar dahilinde yaklaşık 5 yıldır müşterisiyim. 18470934** Hizmet numarasıyla İnternet aboneliğinden yararlanmaktayım. Daha doğrusu 2 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen ttnet hız testinde almış olduğum 0.77 mbsn indirme hızı değeri hala değişmedi hala aynı 2 kez arıza kaydı yapıldı. Yani ücretini ödediğim hizmetin karşılığını almamaktayım. Almak için müşteri hizmetlerini sürekli aramamın ve vakit kaybımın hesabını kim verecek? İnternet'te yapacağım işlemleri yapamayacak bir İnternet hızı ile mağdur bırakılmaktayım. Bu sorun bu şekilde çözülmez ise tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Emrah 65 Okunma

Cevaplar

 • Emrah20 Eylül 2013

  Çözüm süreciniz beni oyalamak ve yıldırmak ise gerçekten bu işin peşini bırakmayacağımı bilmenizi isterim. Dargeçit Telekom da görevli kişi sorunun Mardin Telekomdan kaynaklandığını söylüyor. Mardin Telekomun telefonlarını açmadığını 4 gündür hergün sorunu halledeceğini söyleyerek beni mağdur etmek ve sorunun Dargeçit Telekomdan kaynaklanmadığını, porta verilen değerin Mardin Telekomdan düzeltileceğini söyleyerek başka hiçbir gerçek faliyette bulunmuyor. Küçük bir sorunu çözümlemek TTNET gibi büyük bir firma için bu kadar zor olmamalı bu sebepten müşterinin ciddiye alınmadığını düşünüyorum. Ayıplı hizmetinizin bana sağlayamadığı faydadan dolayı hakem heyetine başvurumu yapacağım.

 • Emrah20 Eylül 2013

  Şkayetim üzerine; -Arıza kaydı yapıldı, -Mardin Telekom ile irtibata geçileceği sorunun çözüleceği söylendi -Sorunun porta verilen hız değerinde olduğu söylendi, -Dargeçit telekomda görevli bir şahıs beni 3 gün oyaladı. Sonuç Hala hız sorunuyla mağdur edilmekteyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön