05 Şubat 2014 #2276748

TTNET İnternet Her Dakika Kopuyor!

Son bir aydır netim kopuyor. O gün ya geliyor ya da sonraki gün düzeliyor. İki kez ekipleri çağırdım onlar geldiğinde net vardı bakıp gittiler. Sorun yok dediler. Siz gelmeden düzeldi dedim. Merkezden düzeltmişlerdir dediler. Hattım telefona bağlı değil direk modeme bağlı kablo uzunluğu da kısa. Modemde sorun yok.


Yani benden kaynaklı hiçbir sorun yok. Yapılan işlem eleman yollayıp ilgileniyoruz deniyor ama eleman yollamakla sorun çözülmüyor. Bugünkü sorunum net her 1 dakikada bir kopuyor.

Sercan 129 Okunma

Cevaplar

 • Sercan23 Mart 2014

  Sorunu kesin çözümü TTnet kullanmamaktır.

 • Sercan06 Şubat 2014

  Sorunum devam etmektedir.

 • Sercan05 Şubat 2014

  Gelen görevliler apartmandan eve dağıtılan hattımızda problem olduğunu, elektirikçiye hattı çektirirsek kendilerinin bağlantıyı gerçekleştirebileceklerini belirttiler. Fakat çağırdığım elektirikçi bunun riskli olduğunu söyleyip yapmak istemedi. Nasıl çözüme kavuşur bilemiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön