09 Nisan 2014

TTNET İnternet Hattımı Kapatmak İçin Ayağına Gitmemi İstiyor

4 ay önce internet hattımı kapattırdım. İmzalı dilekçe istediler. Gerekli bilgileri verdim ve imzaladım daha sonra müşteri hizmetlerinden aradılar. Kapatmayın dondurun dediler. Tamam dedim şimdi kapattırmak istiyorum. Arıyorum TTNET'i, bayi veya genel müdürlükten yaptırmanız gerekiyor diyor. Bayiye gidiyorum. Yapamam işlem gözüküyor diyor. Merkezine gidiyorum biz sadece arızaya bakıyoruz diyorlar.


Bu nasıl iş?


Ben Yozgat'ın Yerköy ilçesinde öğretmenim. İşimi gücümü bırakıp Yozgat'a gideceğim, internetimi kapatacağım öyle mi? Kaldı ki 4 ay önce ben bu işlemi Bolu'da yaptım zaten? Müşteri hizmetleri yetkilisi cevap veremeyince telefonu kapatıyor bir de. Yazık. Kocaman yazık. 9.4.2014 10:25 Görüşme Zamanım.

Gökhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön