07 Ekim 2015

TTNET İnternet Hattımı Bayiden İptal Ettirmeme Rağmen Hattı Dondurmuş

2014 yılının Ağustos ayında TTNET hattımı bayiye gidip iptal ettirmeme ve sonrasında defalarca arayan müşteri temsilcilerine hattı dondurmak istemediğimi, hattı iptal ettirmek istediğimi söylememe rağmen, hattım 10 ay sonra aktif hale gelerek kullanmadığım internet tarafıma faturalandırıldı. Ben zaten öğrenciydim ve ailemin yanına döndüm. Ailemin kullandığı internet hattı varken, ben neden dondurulmasını talep edeyim ki? Konuyla ilgili şikayette bulundum. Geri dönüş yapıldığında dondurulmasını talep ettiğim tarafıma bildirildi. Böyle bir şey mümkün değil. TTNET daha fazla satış ve prim yapabilmek adına böyle ucuz stratejilerle uğraşıyor. Kullanmadığım internet için haksız yere 105 TL ödedim.

Zuhal 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön