06 Şubat 2014

TTNET İnternet Hattım İznim Olmadan Kesildi!

22 Ocak'da internetimi iptal ettirmek için aradım. Müşteri temsilcisi bana İnternet aboneliğimi devam ettirmem için bir paket önerdi. Bende internetimi iptal ettirmedim bu paketi düşünüp tekrar arayacağımı bildirdim. Telefonu kapattıktan sonra internetimi iptal ettirmememe rağmen internetim kesildi. Konuyla ilgili tekrar aradım. İnternet hattımın sistem sorunundan dolayı beklemede olduğu bildirildi.


Şikayet kaydı açıldığı ve internetimin kısa bir süre içerisinde normale döneceği konuyla ilgilide 1-2 gün içerisinde tarafıma geri dönüş yapılacağı söylendi. İnternet'im 27'sinde tam 5 gün sonra düzeldi.5 günlük bir mağduriyetim söz konusudur. Konuyla ilgili tarafıma geri dönüş yapılmasını rica ederim.

Aykut 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön