03 Eylül 2013

TTNET İnternet Hattım Başkasına Bağlanmış!

4 gün önce TTNET'in sitesinden internet başvurusu yaptım. Ancak hattım hala açılmadı. Müşteri hizmetlerine ulaştığımda internetin açıldığı telefonun farklı olduğu belirtildi. Ne adres ne de telefon benim adıma olmadığı halde başkasına benim başvurumla internet hattı verilmesi tamamen TTNET'in hatası. Ancak gel gör ki; 4 kez iletişim merkezine ulaşmama rağmen TTNET kendi hatasını düzeltmek yerine yerel Türk Telekoma topu atıyor.


Türk Telekom'da ki yetkili de hattın internete açıldığı kişi gelecek de iptal edecek diyor. Böyle birşey olur mu? Ben o adamı nerede bulup getireyim. Çok kolay bir şekilde yanlış hat verilen telefonun interneti kapatılıp diğeri açılacak.

Burak 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön