07 Şubat 2014 #2280915

TTNET İnternet Hattı Var Ama Ben Neden Kullanamıyorum?

27 ocak tarihinde TTNET hattımın bağlantısı yapıldı bilgisi geldi. Ama sözleşme yapılırken modem isteğinde bulundum, hattı bağladılar. Modem ortada yok. Aradan 3 gün geçti, halen modem gelmedi. Sonra Mersin Akdeniz Telekom'a giderek modemi bizzat kendim aldım. Daha sonrasında modemi kurmaya çalıştım. Hattımın olmadığını söylediler. Sözde hat bağlıydı.


Aradan 1 gün geçti. Hattım bağlandı. Modemi kurdum. İnterneti kullandım. Ayın 2de internet kesik, aradım. Bugün ayın 6sı hattınız var olarak görünüyor. Var da hani nerede? Ben niye kullanamıyorum? Saha ekibi göndermek bu kadar mı zor?


Ben her gün sizi aramaktan bıktım.

Hüseyin 103 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön