27 Ocak 2014 #2255736

TTNET İnternet Hattı Üç Gündür Çalışmıyor

Türk Telekom üst düzey Yöneticileri Dikkatî’ne. Evimde uzun süredir sorunsuz kullanmış olduğum internet hattım yaklaşık 3 gündür çalışmamaktadır. Karabükte konuyla ilgilenen yetkililere defalarca söylememe rağmen arıza kayıt hattına defalarca arıza bildiriminde bulunmama rağmen hiç bir şekilde arıza giderilmemiştir. Çoğu sefer aramamıza rağmen kontrol edilecek diyerek konuyla kimse ilgilenmemiştir.Arızamın bir an evvel giderilmesi için hangi kurum ya da kuruluşa dilekçe mail ya da arıza bildirimi yapmalıyım ki bu problemim çözülsün?


Akşam evde yapacak olduğum araştırmarımı hiç bir şekilde yapamamaktayım. İnternet aracılığıyla yapacağım tüm işlemlerim durmuş durumda. Diğer hatlardan Telekomu'nkine geçmemizdeki amaç kesintisiz iletişimdi. Bu durumda dikkate alınmamak bizi son derece üzmüştür .Gereğinin bir an evvel yapılarak bu sorunumun çözülmesini aksi takdirde de hattımın kapatılmasını önemle rica ederim.

Nuran 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön