14 Ekim 2014

TTNET İnternet Hala Gelmedi

23 eylülde İnternet'i nakil ettirmek için başvurdum. İnternet'in 2 ekimde nakil olduğu bilgisi geldi. Ancak İnternet hale gelmedi. Kaçıncı arıza kaydı alınıyor bilemiyorum ama arıza kaydının sonucu nedir bir dönüş bile yapılmıyor. TTNET Müşteri hizmetlerini aradığımda ekiplerin inceleme yaptığı modem, splitter iç tesisattan kaynaklı bir sorun olduğu belirtiliyor.


Ancak İnternet'i nakil aldığım evde de nakilden bir hafta öncesine kadar TTNET İnternet kullanıyorduk. Modem kablolar, tesisat vs. Herşey kuruluydu. Nakil başvurusundan sonra gelen ekipte bağlantıyı kontrol etti ve hatta bağlantı hazır olduğu için hiçbir şey yapmadan döndü.
TTNET bir İnternet bağlantısını sağlayamamış olup beni mağdur etti.

Elif 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön