13 Mart 2014
Yorum Yap
#2346117

TTNET İnternet Faturasının Önlenemez Yükselişi!

1 yılı aşkın bir süre önce TTNET telefonsuz (yalın) internet abonesi oldum. Her ay 50 TL civarında bir fatura vererek hizmeti kullanmaya başladım. Şu anda 66.99 TL ınternet, 4.90 TL Tivibu, 15 TL telefon (burada ınternet hizmetimin telefonsuz olduğunu hatırlatmak isterim) olmak üzere toplamda 88.25 TL fatura ödüyorum. TTNET ile yaptığım görüşmelerde alınan 15 TL telefon portu ücretinin mecburen alındığını (buraya dikkat edelim lütfen) eğer telefon hizmetinden yararlanırsam bu ücretin 7.5 TL ye düşeceğini öğrendim.


1 yıllık sözleşmemin bittiğini, sözleşme yenilersem faturamın 60 kusur TL' ye düşeceğini söylediler. Şu anda yeni sözleşme yapan birisi aynı hizmeti 49 TL' ye alabiliyorken.

Kazım Kazım 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kazım13 Mart 2014

    Karakter sayısı yetmediğinden yazıma buradan devam ediyorum. Dikkat çekmek istediğim nokta, yıllardır farklı şehirlerde TTNET abonesi olmuş birisi olarak, 1 yıllık sözleşme süresi sonunda faturamın tavan yapmasını, faturamın normal seviyeye çekilmesi için tekrar sözleşme yapmamın istenmesini, yeni sözleşme yapan ve aynı hizmeti alan abonenin benim şu anda ödediğim fatura bedelinin yarısını ödemesini adaletli bulmuyorum. Abone çekmek için yeni sözleşmelere kampanya düzenleyip, aynı hizmeti kullanan eski abonelerini ise mağdur eden bu zihniyeti kınıyorum. Hizmet aynı ise bedeli de aynı olmalıdır. Bu çerçevenin dışına çıkan bütün ticari uygulamalar gayri ahlaki ve adaletsizdir.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler