17 Ocak 2014 #2241173

TTNET İnternet Eve Bağlanmadan Hesabı Aktif Hale Getirdi!

Geçen yıl başlangıcında eylül 2013 binaya İnternet bağlanması için Türk Telekoma müraacat ettim. Görevli binada kutu olmadığı için herhangi bir işlem yapamadan ayrılmış. Bunun için Mecidiyeköy de ki Türk Telekom merkezine gittim. Tabi ki başka yere yönlendirdiler. Avcılardaki merkeze gidip
İnternet bağlatmak istediğimi ve binada kutu olmadığını beyan ettim.


Tamam hallediyoruz cevabını alıp geri döndüm. Tabi ki sadece lafta kaldı. Tekrardan yeni bir başvuru yaptım ocak 2014. özetle sonuç yine aynı. İlginç olan 18887*** no'lu İnternet hizmeti, İnternet bağlanmadan aktif hale getirilmiş olması. İnternet'im yok ama fatura ödeyeceğim ve iptal etmek için merkeze gidip başvuru yapmalıyım.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet23 Ocak 2014

    Bilinen aynı ifadeleri, pörsümüş şekilde müşteri temsilcisi aynen ifade etti. Her zaman olduğu gibi bol laf var ama icraat yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön