09 Mart 2015

TTNET İnternet Eski Hızıma Ulaşamıyorum

TTNET hız testinde 8,50'e kadar ulaşıyordum şuan gönderdiğim resimdeki gibi oluyor modemin arayüzünde 10 MB görüyordum ne zaman düzelecek bunu eski hızıma ulaşmak istiyorum. Bu 3. kez yazışım artık yetkililer çare bulsun canımı sıkıyor. Bu durum o kadar para veriyoruz hizmet alamıyoruz.

Şafak 45 Okunma

Cevaplar

  • Şafak22 Mart 2015

    Aldığım paket 16 mbps ultranet limitsiz paketi ama bana gelen 4mbps daha önce kendi üzerime aldığım internette aynı paketi kullanıyordum 12 mbps alıyordum aynı evde oturuyorum şimdi babannemin üzerine aldık aynı paketi ultranet limitsiz paketini aldığım hız 4096 çağrı merkezini aradım santraliniz desteklememektedir dedi. Böyle bir şey yok aynı evde oturuyorum aynı apartmanda ben teknik serviste çalışıyorum yabancı değilim. Böyle şeylere hızımı kısıtlamayın serbest bırakın başka bi net şirketinde tanıdığım biri hızını kısıtlıyorlar dedi. Bu sorunuma bir çare bulunsun artık arıza kaydı açtırmaktan sıkıldım.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön