13 Şubat 2014 #2293183

TTNET İnternet Erişiminin Sağlanamaması

Kullanmakta olduğum Adsl internet hizmetinden, binamıza fiber internet altyapısının kurulduğuna dair bilgilendirme yapıldıktan sonra Ankara Keçiören Bölge Müdürlüğünden hızlı internete geçiş için 11.02.2014 tarihinde başvuruda bulundum. Geçiş işlemi yapıldıktan sonra 3 gündür internet ve tivubu erişimi sağlayamıyorum.


Keçiören Bölge Müdürlüğü, Bölgemdeki TTNET teknik birimleri ve müşteri hizmetlerine defalarca çağrı bırakmama rağmen çözümle ilgili olarak tarafıma dönüş yapılmadı. İnternet Erişiminin bir an önce sağlanmasını ve Şubat ayı içerisinde erişim sağlayamadığım günlerin bedelinin Şubat faturasından düşülmesini talep ediyorum.

Onur 101 Okunma

Cevaplar

 • Onur'un Teşekkür Mesajı19 Şubat 2014

  Şikayetim çözümlenmiştir. Teşekkürler TTNET

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Onur14 Şubat 2014

  Hizmet sunulurken anlık geçiş bilgisi verildiği halde internet erişimim 5 gün boyunca kesildi. Bundan sonraki işlemlerde gecikme olmaması dileğiyle teşekkür ederim

 • Onur'un Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

  Şikayetimi geçikmeli olarak yazmıştım. 5 gün intenetim kesik kaldı. Şu an problemim çözüldü. Sonraki problemlerde sorunun çözümünün gecikmemesi dileğiyle teşekkür ederim

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön