13 Şubat 2014 #2293300

TTNET İnternet Erişiminin Olmaması

9 Şubat günü isteğim dışında TTNET tarafından fiberinternet müşterisi yapıldım. Sahip olduğum modem fiber internete uygun olmadığından internet bağlantım kesildi. (Bu durumuda kendi çabalarım sonucunda 2 gün sonra öğrendim) 10 Şubat 2014 günü 4440375 nolu telefondan servis talep ettim. TTNET servis görevlisi problemi araştırdı fakat bulamadı. Bana evdeki kablolardan olabileceğini elektrik tesisatçısı çağırmam gerektiğini söyleyerek ayrıldı.


TTNET i tekrar arayarak problemin modem kaynaklı olduğunu ve istemim dışında fiber internete geçirildiğimden modemimin TTNET tarafından değiştirilmesi gerektiğini söyledim. TTNET tamam değiştireceğiz dedi, fakat 3 gündür ne arayan var ne modemi değiştiren.

Alpaslan 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön