20 Şubat 2013

Ttnet İnternet Erişimimiz Yok!

Ben 1888479051 nolu Ttnet abonesiyim. İnterneti cuma günü bağlattık ancak c.tesi tam gün kesikti pazar günü gene yaklaşık 8 saat kesikti dün keza gene öyle ve şuan gene netim kesik. Durumu ttnet müşteri hizmetlerine anlatıyoruz her defasında arızanızı gerekli yerlere ilettik ilgilenecekler diyorlar.


Eşim evde Home ofis çalışıyor ancak bu durumda çalışamıyor pekala bizim zararımızı kim karşılayacak. Bir faturayı yatırmazsak hemen keserler taahhüt imzalatırlar ancak sorunlarla ilgilenmezler bu nasıp kurumsallıktır biri bana bunu izah etsin lütfen birde İstanbul gibi bir yerde bunu bize yaşatıyorsa Ttnet kimbilir Anadolu'da neler oluyordur. Sorunum düzeltilmezse netimi iptal edeceğim. Bilginize...

İrfan 23 Okunma

Cevaplar

  • İrfan22 Şubat 2013

    değerli arkadaşlar, Yukarıdaki bilgiler kesinlikle eksik bilgilerdir.Konu ile ilgili bana herhangi dönüş yapılmadı.Bilgi şu şekilde verildi,ben her sorun yaşadığımda ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda bana konunun ilgili yerlere iletildiğini en ve sorunun en kısa zamanda çözüleceğini söylediler.Ancak hiçbiri olmadı sorun aynen devam ediyor.Dün akşam saat 21:00 gibi netim kesildi ve sabahta evden çıkana kadarda yoktu.Ben artık umudumu kestim p.tesi Tüketici mahmesine dilekçe ile başvurup sözleşmemi feshedeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön