09 Ocak 2014

TTNET İnternet Erişimi Sağlayamıyorum!

6 ocaktan beri İnternet erişimi sağlayamıyorum. Müşteri hizmetleri genel bir arıza olduğunu,arızanın başlangıç tarihinin 3 ocak bitiş tarihinin ise 6 ocak olduğunu belirtti. Fakat belirtilen tarihlerde hiçbir sıkıntı yaşamadan İnternete bağlana biliyorken,arızanın bitiş tarihi olan 6 ocaktan beri sıkıntı yaşadığımı söyleyince,genel arıza gözüktüğü için arıza kaydı alamadığı söylendi.

Ayrıca bu genel arızadan etkilenen bir tek benim ağım. Çevremde kimse böyle bir sıkıntı yaşamıyorken ben yaşıyorum.Yine TTNET,yine sorun ve yine sorun karşısında çözüm değil bahane üreten müşteri hizmetleri.

Betül 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön