03 Şubat 2014 #2271540

TTNET İnternet Erişimi Problemi Çözülmedi!

Çarşamba günü alt yapı çalışması ile kesilen internet bağlantımıza hala ulaşılamamaktadır. Alt yapı çalışmalarının sistemi iyileştirmek için yapıldığını zannederken çalışmalar dahil 5 gündür internete erişilememektedir.


Hemen hemen her gün çağrı merkezinin aranmasına rağmen problemim hala çözülebilmiş değil. Çağrı merkezinden de konuyu geçiştirecek şekilde cevaplar alınmış, herhangi bir çözüm önerisi de getirilememiştir. Bir problemin çözülmesi için illa farklı kanallara başvurmamız mı gerekiyor? Problem bugün de çözülmezse bu ayın faturasını ödemeyeceğim ve BTK'ya da şikayette bulunacağım.

Semih 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön