16 Eylül 2013 #2013526

TTNET İnternet Erişimi 0.3Mb ' yi Geçmiyor!

TTNET İnternet erişimi abonesiyim. Adil kullanım kotası gereği hızımın 8' den 3Mb' se düşürülmüş olduğunu belirttiler. Ama kesinlikle 0.3 M yaklaşık 250 KB ' ı bir türlü geçmiyor.


Bu nasıl iştir anlamadım. Bunun sebebi hikmeti nedir? Anlayamadım. Ayrıca İnternet kesintileri ve dalgalanmalar özellikle son zamanlarda bir hayli fazla. Sağlıklı bir şekilde bir türlü downloading yapılamıyor. Acilen çözüm getirilmesini bekliyorum.

Ahmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön