04 Haziran 2013

Ttnet İnternet Dakika Başı Kopuyor!

Yaklaşık 6 yıldır Ttnet İnternet kullanmaktayım, ancak son 2 yıldır beni çileden çıkartan bir olay var. Daika başı internet kopması. 444 0 375 numaralı servisi aradığımda düzeliyor ama 2 hafta sonra tekrar aynı olay yaşıyorum. Verdiğim paralara yazık, ben her iki haftada bir sizi aramak zorunda değilim. Birde övünürsünüz Ttnet şöyle iyi böyle süper diye. Siz önce 3. sınıf dünya ülkelerinin kalitesini yakalayın sonra bu reklamları yapın, yazıktır günahtır. Bu sorun bir ay daha devam ederse kapatacağım.

Tc 65 Okunma

Cevaplar

  • Tc10 Temmuz 2013

    "Yaklaşık 6 yıldır Ttnet İnternet kullanmaktayım, ancak son 2 yıldır beni çileden çıkartan bir olay var. Daika başı internet kopması. 444 0 375 numaralı servisi aradığımda düzeliyor ama 2 hafta sonra tekrar aynı olay yaşıyorum. Verdiğim paralara yazık, ben her iki haftada bir sizi aramak zorunda değilim. Birde övünürsünüz Ttnet şöyle iyi böyle süper diye. Siz önce 3. sınıf dünya ülkelerinin kalitesini yakalayın sonra bu reklamları yapın, yazıktır günahtır. Bu sorun bir ay daha devam ederse kapatacağım." diye bir mesaj atmıştım. ancak bu sorun halen devam etmekte ve ben bu durumdan artık bıktım. Yeter. Her ay ben sizi aramak zorunda değilim.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön