16 Şubat 2013

Ttnet İnternet Başvurum Hala Sonuçlanmadı!

31.01.2013 tarihinde ttnet e internet başvurusu yaptım. Başvuru yapmaya beraber gittiğim arkadaşımın interneti ertesi gün aktif olmasına rağmen benim başvurum hala değerlendiriliyormuş. Müşteri hizmetlerini hergün arıyorum. 1 gün daha bekleyin, mesai bitene kadar bekleyin, açılır vb. cevaplar alıyorum ama olmuyor.


2 gün önce müşteri hizmetlerini aradım iptal edin diye ama yapmadılar. Yine 2 gün önce kayseri TT şube müd. gittim şube müdürüyle görüştüm kendisi ilgileneceğini söyledi yine değişen birşey yok. Ne interneti bağlıyorlar ne de başvurumu iptal ediyorlar. Lütfen bu durumla ilgilenin ben bu kadar süre beklemek zorunda değilim. Reklam yapmakla uğraşana kadar müşterileriyle ilgilensinler...

Mete 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön