14 Ekim 2014

TTNET İnternet Bağlıyor Ama Modemi Beş Günde Gönderiyor!

İnternet bağlantısı yapıldı ama TTNET modemi bir türlü göndermedi beş gün oldu İnternet kablolarını perşembe günü bağladı yetkililer bana da hemen kullanabilirsiniz dediler modem olmadığından kullanamadım, müşteri hizmetlerini aradığımda sizin bağlantınız cumartesi bağlandı diye beni oyalıyorlar, ben istemiyorum dediğimde ceza ödersiniz dediler.

Tamam ceza nasıl öderim ben müşteriden kaynaklı bir durumdan dolayı iptal ettirsem tamamda siz firma tarafından kaynaklı olan sorunlardan dolayı ben neden ceza ödeyeyim, bu nasıl bir firma çözemedim? Hala beş gün oldu hala aktif değil modemden dolayı.

Kaya 119 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön