19 Aralık 2014

TTNET İnternet Bağlatmak İstiyorum!

Yaklaşık 1 aydır TTNET bağlatmaya çalışıyorum fakat her başvuru sonucum iptal ediliyor sebebi de binada şebeke olmaması. Neden böyle bir yanıltmacaya başvuruluyor bende anlamış değilim. Binada 48 daire var 40 dairede telefon ve internet var yaklaşık 2 yıl önce bende de telefon ve internet bağlıydı, binada şebeke yok demek ne demek ben mi kuracağım şebekeyi? Bu işler kimin işi soruyorum sizlere nasıl bir hizmet anlayışı bu?


Ayıp ya İzmir'in göbeğinde Türk Telekom'un verdiği cevaba bakın gerçekten üzücü bir durum...

Seyit 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön