06 Eylül 2013 #1998412

TTNET İnternet Bağlatamıyorum!

33 gündür bağlatmaya çalıştığım TTNET interneti bugün genel müdürlükten bina kutu haznelerinin çoğaltılmayacağı kararı olduğundan bağlatamayacağımı ve bu kararın en zaman kalkacağını bilmediklerini öğrendim. 5 kez başvurmama rağmen hepsinde abonenin kendi vazgeçtiğini söylediklerinden başvurum reddedilmiş. Bunu belirten ekipleri aradığımı öyle birşey belirtmediklerini sadece haznede yer olmadığını belirtiklerini söylediler. Ancak Avcılar Türk Telekom yetkililerinin bu sorun hakkında bilgileri yok. İstanbul'da daireme internet bağlatamama gibi bir farklılık yaşıyorum.

Özgür 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön