06 Nisan 2013 #1728542

Ttnet İnternet Bağlantısından Şikayetçiyim!

Türk Telekom un son günlerdeki reklamlarında bahsedilen dünyanın dört katı uzunluğunda optik kablo ile Türkiye yi donattık deniliyor olabilir doğrudur ama bu beni bağlamıyor. Dört kartı değil de kırk katı donatsalar Allah ın her günü internete girdiğim zaman beş dakika da bir bağlantı gidiyor.


Ekranla adsl arasında baka baka insan ne yapacağını şaşırıyor. Şu anda internete verdiğim paranın karşılığını alamıyorum Telekom dan. Bu işler öyle reklamla şunla bunla olmuyor. Telekom yetkililerinden sorunumun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını rica ediyorum.

İbrahim 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön