06 Aralık 2014

TTNET İnternet Bağlantısı Yok

2 gündür İnternetim yok, yan apartmana telefon hattını bizim apartmandan çektiler, sanıyorum ki Türk Telekom'un teknik destek ekibi taşeron ve A**abinin elemanları. İnternet'imin olmadığını bildirdim ve bir gündür bekliyorum hala gelen giden yok.


Bölgede her hangi bir çalışmada yokmuş, eminim ki hatları karıştırdılar. Ama artık yeter TTNET'in bu kadar kalitesiz işlem yapması, çalışma şeklinin çok basit ve kalitesiz olması sinir bozucu. En kısa zamanda başka firmaya daha uygun fiyatlara geçeceğim.

Gökhan 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön