24 Mayıs 2014

TTNET İnternet Bağlantısı Yok

Durumu şöyle özet geçeyim; 13 mayıs ta başvuru yaptığım İnternet 22 mayısta ancak bağlandı. Fakat sadece bağlandı ben hala İnternet kullanamıyorum müşteri hizmetleriyle defalarca yaptığım görüşmelerde bana modemde veya hatta sıkıntı olabileceği söylendi bunun üzerine farklı modem denedim ayrıca denediğim iki modeminde yetkili servisini arayıp destek alarak sıkıntı olmadığını sıkıntının TTNET kaynaklı olduğunu öğrendim ve tekrar müşteri hizmetlerini aradım belkide 10 farklı kişiyle ve birimle konuştum hepsinin tek söylediği arıza kaydı açıyoruz oldu.


Tamam açıyorlar da sorunum giderilmiyor bugün ayın 24 ü ben hergün evde servis gelecek diye bekliyemem sonuçta çalışan bir insanım.

Hasan 615 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hasan26 Mayıs 2014

    Çözüm üretmedilerki hala internetim yok

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön