18 Nisan 2013 #1749774

Ttnet İnternet Bağlantısı Yok!

3 hafta önce Antalya dan İstanbul adresime internet hattımı nakil aldırdım. Geçen bu süre içerisinde konuyla ilgili her gün müşteri hizmetlerini aradım fakat hep arıza kaydı oluşturularak konuyla ilgili somut bir işlem gerçekleşmedi. sorunu anlatmak için İstanbul Gaziosman Paşa Türk Telekom bölge müdürlüğüne gittim.


Bölge müdürlüğünde adrese ait kablolarda oluşan arızayla ilgili çalışma yapıldığını belirttiler. son olarak tekrar aradığımda sanki bu süre içerisinde hiçbir işlem yapılmamış gibi aslında nakil işlemimin de gerçekleşmediği ve tekrar bütün işlemelerin baştan yapılması gerektiği söylendi. Neredeyse 1 aydır internet bağlantım yok ve en kısa sürede sorunun çözülmesini talep ediyorum.

Deniz 8 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile 19.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön