19 Şubat 2013

Ttnet İnternet Bağlantısı Yok!

Nakil başvurusu yaptım ertesi gün mesaj geldi yeni hizmet numaranız 1888254**** modem ayarlarınız yapıldı ayarlarla oynamayın diye şaşırdım. henüz taşınmamıştım. modem de kurulu değildi. neyse bir gün sonra taşındım. modemi kurdum sinyal yok.


4 defa telekom müdürlüğüne gittim. 9 defa 440375 ile görüştüm herşey normal şu an bağlanıyor olmanız lazım diye birde beni azarladı bir tanesi. sonra kota %80 doldu %100 doldu falan mesajları deli oldum.


Neyse onca uğraştan sonra ikna ettim ben kullanmıyorum hattı. Yaklaşık 50 TL ye maloldu yol telefon falan derken sanki tasarruf yapacaktık. Neticede bir yazılım hatası olmuş!!! Teknoloji devi dünya markası 20 gün oldu tık yok.

Ferhat 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön