02 Eylül 2013 #1985042

TTNET İnternet Bağlantısı ve Cihaz Tedariği!

Kemalpaşa mah. 9 Eylül caddesi Gazier Konutları No:6 adresinde oturmaktayım. Sitede bulunan 24 daire 3 aydan beri internet bağlantısının yapılmasını bekliyoruz. Tüm kablo tesisatı döşenmesine rağmen Menderes Telekom Müdürlüğü başından savmaya çalışıyor.


Gaziemir Telekom müdürlüğüne 1 ay önce telefonla bildirdiğimde cihazların geldiğini dağıtımın yapılmadığını söylediler. Sayın Türk Telekom yetkilileri bu kadar reklam yapıp dünya kadar para harcayacağına önce internet için alt yapı için çaba gösterseler reklam yapmaya ihtiyaçları olmayacak.
24 daire 50 TL den 24 ay taahhütte bulunacak olsa 2 yılda 28. 800 TL kazanmak istemediklerini düşünüyorum.

Ufuk 60 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk25 Eylül 2013

  Mecburiyet olmasa yani alt yapı olsa kesinlikle tercih etmem.

 • Ufuk24 Eylül 2013

  TT net 3 aydan beri 24 dairelik bir siteye internet bağlantısı yapamamışken siz olsanız memnun kalırmısınız. Hangi devirde yaşıyoruz. Telekom çalışanları kendilerinden bihaber sırf zaman doldurmak için orada bulunuyorlar. Kendi keyifleri gelirse müşteriye açıklama yapıyorlar. Örnek İzmir Menderes Telekom Müdürlüğü.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ufuk03 Eylül 2013

  Bu konuda Menderes Telekom Müdürlüğüne 20 defa başvurdum. Karabağlar Telekom Müdürlüğüne en az 5 defa başvurdum. Tarafıma verilen cevap cihazlar geldi fakat dağıtımda ne zaman dağıtım yapılır bilemeyiz. Sizin bütün alt yapı hazır sadece cihaz gelmesini beklemekteyiz cevabını aldım.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön