03 Şubat 2014

TTNET İnternet Bağlantısı Sürekli Kopuyor!

İnternetim yaklaşık iki aydır sürekli kopuyor. 4440375 çağrı merkezine defalarca arıza bildiriminde bulunmama rağmen, klasik olarak arıza için yapılması gerekenler müşteri hizmetleri elamanları tarafından yapılıyor. Ancak modem arızası falan olmadığı anlaşılınca efendim biz acil arıza bildiriminde bulunduk size sonra dönülecek deniyor ve bir daha asla dönülmüyor ve arızada halledilmiyor.


Ben şu anda 16 megabitlik Ultranet'e aboneyim ve yaklaşık ayda 76 TL para ödüyorum. Çocuklarım evde ödevleri için ve ben de araştırmalarım için internet kullanıyoruz. Maalesef interneti sürekli gel gitteden dolayı kullanamıyoruz. Ben ayda bu kadar parayı boşuna mı ödüyorum. Bu hak hukuk mudur? Ben şahsen TTNET'in beni artık yanılttığını düşünüyorum.


Hem diyeceksin ben bu kadar hızlı ve kaliteli hizmet veriyorum hemde arıza bildirilerini kaale almayıp tamir etmeyeceksin. Bu mudur kaliteli ve etkin hizmet. Lütfen aldığınız ücretin hakkını veriniz.

Haci 101 Okunma

Cevaplar

  • Haci'nin Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

    EVET ŞİKAYETİM NİHAYETİNDE ÇÖZÜLDÜ ANCAK KISA SÜRELİ DE OLSA İNTERNETİMDE GEL GİT YAŞANIYOR GELECEK İÇİN ÇOK İYİMSER DEĞİLİM

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön