02 Eylül 2013 #1988917

TTNET İnternet Bağlantısı Sürekli Kesiliyor!

Ben operatörümü TTNET'e geçireli 3 hafta oldu. Geçirdiğim günden beri sadece 1 hafta boyunca sorunsuz internet kullandım. Son 2 haftadır sürekli internet kesilme problemi yaşıyorum. Bu sorun belirli aralıklarla bir kere internet kesilmesi değil, kesilmeye başlayınca 4 - 5 saat internete giremiyorum, sürekli bağlanıp kesiliyor. Neredeyse ilk faturamı ödeyeceğim fakat TTNET'e geçtiğimden beri sürekli sıkıntı yaşıyorum.

Batuhan 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön