01 Nisan 2015

TTNET İnternet Bağlantısı Sorunum Giderilmiyor!

Türk Telekom gibi büyük bir ağın nasıl böyle insanları mağdur etme ve sorunu çözmeme gibi bir durumu olur? Çanakkaleden taşındım ve TTNET nakil işlemim Türk Telekom'un bulunduğum bölgede boş port olmamasından dolayı 1 aydır yapılamadı TTNET sözleşmemi bitirdim Vodafone Net'e başvurdum Vodafone Net'te Türk Telekom boş port olmadığı ve port çekemeyeceği için işleminizi gerçekleştiremiyorum dedi şimdi soruyorum size bir port çekmek bu kadar zor mu ? Neden insanları mağdur ediyorsunuz ?

Seda 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön