20 Mayıs 2014

TTNET İnternet Bağlantısı Olmamasına Rağmen Ücret Talep Edildi

30.03.2014 tarihinde TTNET kaynaklı İnternet sorunum 23.04.2014 tarihinde çözülmüştür. 12-13 tane şikayet ve arıza kaydı oluşturmama rağmen herhangi bir destek alamadım, sadece arızanız çözülecek ilgileniyoruz şeklinde bilgi aldım ve TTNET ten destek alamadan sorunumu kendim modem ayarları sıfırlayarak çözdüm.


Buna rağmen 30 nisanda kesilen faturam tam paket ücretinden çıkarıldı. Fatura itirazı için 3-4 sefer talep oluşturmuş olmama rağmen olumlu faturanız dan düşüm yapılacaktır diye aranılmama rağmen 19 günde hala ücret düşümü yapamayan bir firmadan maalesef ki İnternet kullanmaktayız. Strateji bekletelim faturalarını ödetelim şeklindedir Ay sonu görüşeceğiz ama.

Aydin 87 Okunma

Cevaplar

 • Aydin08 Temmuz 2017

  Herhangi bir şekilde TTNET tarafından aranarak bilgi verilmedi kendi sorunumu kendim modemi sifirlayarak çözdüm

 • Aydin04 Haziran 2014

  sorunumun çözülmesi konusunda herhangi bir çözüm alamadım. 30 mart - 23 nisan arası internet sorunum varken sadece 1 haftalık internet kullanmama rağmen ücret iadesi olarak 18 tl düşüm yapıldı. 1 haftalık kullanım için 25 tl fatura talep edildi. çıkması gereken fatura 10.5 tl 1 haftalık kullanım için. Fakat gerekli düşüm yapılmamasından dolayı memnun değilim. Haziran ayında farklı kuruma geçiş yapacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da ilet[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön