23 Ocak 2014 #2251968

TTNET İnternet Bağlantısı Kesiliyor!

2 yıldır bu sorunla uğraşıyorum, internetim sürekli kopuyor bazen 3 ay hiç kopmuyor bazen 1 ay bana hiç bir şey yaptırmıyor kopmalardan. Ekipler geldi modem VDSL olarak değiştirildi, kablolar değiştirildi, spiletter değiştirildi, telefon değişti ama sorun hala devam ediyor. Sorun sizin santrallerinizde bunu bir türlü anlayıp yapamadınız bıktım artık bu sorundan, sorunun hemen giderilmesini istiyorum.


Verdiğim paranın karşılığını alamıyorum hemde hiç böyle giderse tüm çevremi TTNET almaması için ikna edeceğim. Adresim sizde var teknik ekip istemiyorum gelsin apartman girişindeki şu sizin kutuya baksın, sanırım apartmanın tüm interneti orada orayı kontrol etsin ve santral uğraşsın biraz!

Emir 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön