21 Ekim 2015

TTNET İnternet Bağlantısı Kesiliyor!

İnternet başvurusu yaptığım günden beri sürekli sorunları devam ediyor. Yalın ADSL limitsiz Üniversiteli tarifesini kullanıyorum fakat. İlk açıldığında sürekli ADSL bağlantısının kesilme sorunları ile başladı. İlk görüşmemde ADSL bağlantısını kesilmesi sorununda hızım düşüktü 10 MBit civarıydı. Bağlantı kesilme sorunu giderildi fakat o anda teknik kişi ile görüşmelerimde bağlantı hızım 6.8 düştü. Bunun zamanla çözüleceğini söylediler inanmadım tabi bir gün sonra arıza kaydı açtırdım. Hızım 5.3 MBit şeklindeydi. Şu an ise 3.5 MBit düştü az önce aradığım 444 0 375 teknik servisteki kişi arıza kaydınız açık başka bir şey yapamayacağını iletti. Gerekli yasal mercilere başvurmayı düşünüyorum.

Cengiz 33 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz14 Aralık 2015

  TTNET müşteri hizmetlerinden aradılar faturamın bundan sonraki ay düzeleceğini hız sorunu için servis ve ücretsiz modem gönderebileceklerini belirttiler fakat gelen olmadığı gibi kimse de aramadı. İş takiplerinde ve sonlandirmalarinda sürekli sorunlar var.

 • Cengiz10 Aralık 2015

  Böyle kurum olamaz, yazıklar olsun sorunumun biri çözülmeden bir sorun daha çıkardınız bana. Şikayet No..: 4387446 Pazartesi ilk işim sizleri tüketici mahkemesine şikayet etmek oradan da BTK'ya kadar başvurmayı düşünüyorum. Böyle ayıplı bir marka olamaz. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Cengiz21 Ekim 2015

  Bugün beni aradılar neymiş efendim bulunduğunuz bölgede santral 8mbit hız sagliyor. Dedim o zaman neden ilk bağlantin 10 mbit? İşte telekom tarafından verilen bilgi böyle. Kesinlikle kabul etmiyorum. Böyle mantık dışı cevap verilir mi? Daha önce de yalın yine sınırsız şirket hattı kullanıyordum. Baglantim bu kadar kötü değildi. Baglantimin derhal düzelmesini istiyorum. Sonuna kadar hakkımı arayacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön